Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pojakcs #4350 üzenetére

    igazat adok neked abban, hogy ez a fórum kölcsönös segítségnyújtásra lett kitalálva, addig így is működött, míg engem meg mást le nem hazugoztál a tényekkel alátámasztott véleményem miatt. Úgy gondolom sem annak ott, olyan formában, sem az ezt megelőző hozzászólásodnak akkor és olyan formában nem volt helye (mint említettem az alapelvekkel ütközött) okosított beltérivel nézni nem alapelvekbe ütköző, ráadásul perpill élő digis előfizetésem van, így azt gondolom nem követek el törvénybe ütközőt..ha bárkinem itt mesélném el, hogy csinálhatja, az már az lenne, de nyilván nem teszem. A szolgáltató ócsárolása nem szép dolog, de a tények nyilvánosságra hozása ettől még nem bűn. Veled sem lenne bajom, ha nem úgy álltál volna hozzá dolgokhoz. Megértem, hogy mivel a digit szereled védened kell őket, hiszen belőlük élsz, de ettől még a tények tények maradnak, a szolgáltatás messze nem olyan, mint sokan szeretnék.
    Azt gondolom, Te is értelmes ember vagy, korrekten meg lehet beszélni veled is a dolgokat, de emellett azt gondolom, Te sem hazugozhatsz le bárkit csak úgy, mert van egy vélt vagy valós igazság, amit bizonyítani lehetetlen.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák