Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Locutus #146 üzenetére

    én egy hete szóltam a szerelő csókának, hogy akkor valamikor számjon már rám időt. ma jött is 9re (9:50 pontosabban) a koaxkábelt behúztam neki mindenhova, mikor hozza be a saját kábelét, mondom neki, azt nem kell, mert már behúztam, ne vergődjenek vele. mire ő nagyon korrekten, akkor jó, ezt már nem is kell kifizetni...megmutattam a helyet, hova szereljék, odatartja a gyári tartót, pont nem fért el a tükör, odatett egy másikat, megnézte ez jó. közben meséli a történetet, sajnos a diginél nincs sem fej, sem tükör, úgyhogy azt nekem kell megvennem, de sebaj, az legalább az enyém lesz. mire én krdem, ez mennyi píz: ás, 500at megvettem, így csak 3800 a fej meg a tükör. Szal annyi dolga volt, hogy felfúrta a tartót, rászerelte a tükröt, összekötötte a kábeleket, konnektorba a digis beltéri, és kész. mondja nekem: 6000 helyett csak korrekten 2ezerért üzemeli be a második beltérit. Miért, azt nem a diginek kell fizetni? ja de oda is kell 6K-t, de az nem ez...szal 2K kiszállás, minden szirszar, 10800 ft lett az inygenes szerelés vége. kértem számlát, hogy legyen bizonyítékom, utánajárok, és majd szépen elbeszélgetünk. Természetesen a digis szerződés mellékletei, mint ászf, szerelési árak, stbstb, az általam megvásárolt fel és tükör garipapírja sehol. még szerencse, hogy a számlán szerepel. na ez az érdekes, meg közben meséli a jóember, hogy a digi (amit bizonyos szempontok szerint én választottam) egy fos, és ő mindenkinek az upc-t javasolja...ehh...hánynom kellett tőle..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák