Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Norbee87 #12502 üzenetére

    Még a jelenleg kapható legnagyobb kapacitású pendrive is jóval alatta van az ajánlott tárhely méretnek. HDD-ben gondolkodj és bár nekem LG tévém van, de gondolom a Samuknál is hasonló a helyzet:
    1. Vagy külső tápos HDD ajánlott (még ha csak ez az egy eszköz van csatlakoztatva az USB-re, akkor is)
    2. Ha esetleg USB HUB van, abból is külső tápos ajánlott.
    3. Amit felveszel, más eszközön nem tudod megnézni, csak azon a készüléken, amellyel a felvételt készítetted.

    (4. Szintén nem tudom Samu-nál hogy működik - csak sejtem, hogy hasonló a helyzet -, az LG-k esetében az van, hogy ha egy HDD-t műsorfelvételi céllal csatlakoztatsz a TV-hez, akkor az megformázza a HDD-t, két részre osztja - felvétel és timeshift -, és a bosszantó, hogy nemcsak a felvételeket nem tudod más készüléken megnézni, hanem magát a HDD-t sem tudod már utána használni pl. számítógéphez, mert nem fogja látni - kivéve, ha újra particionálod/formázod.)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák