Új hozzászólás Aktív témák

  • karldergroße

    senior tag

    válasz frovery #11164 üzenetére

    Igen, nekem valóban a sportcsatornák a legfontosabbak, és hogy láthassam az angol és az olasz bajnokságot - jó minőségben, a többiről nem is beszélve. Ilyen szempontból a Digisportok hiánya a többi vetélytársat kiüti a küzdelemből. Ettől teljesen független az UPC Direct-tel szembeni ellenszenvem, amely szolgáltató lehúzta a(z engedelmes) fogyasztókat, amíg a Digi nem érkezett meg és letörte az árakat. (Tegyük hozzá, akkor még messze nem volt ennyi lapos tv és az akkori minőség elfogadható volt a képcsöves tévéken.) És akármilyen szolgáltatást is nyújt most a Digi a UPC-hez képest, e két okból nekem a UPC nem lesz elfogadható.
    Hozzáteszem a "rögzítési vitához": a magyar tv műsor átlagosan olyan színvonaltalan, hogy szökőévenként vennék abból fel valamit vinyóra, hogy megtartsam évekre, vagy PC-n nézegessem. Néhány nap után minden fellelhető a neten is, fölösleges rögzíteni, normális minőségben Egy ismerősömtől úgy tudom, a T-Home rögzítési lehetősége sem tud sokkal többet ilyen szempontból. Arra jó, ha valamit nem tudok megnézni, felveszem, megnézem aztán letörlöm. Egy 32GB-os pendrájv erre bőven elég.

Új hozzászólás Aktív témák