Új hozzászólás Aktív témák

  • elite.cs11

    senior tag

    válasz elite.cs11 #4703 üzenetére

    Akkor már én is megosztom, hogy nekem valószínűleg barb lesz az első. első open betában direkt nem akartam azzal nyomni, ezért sorc lett (meg egy rövid betekintés necro-ba, de az nagyon nem én vagyok). ami fun volt, élveztem, de aztán a server slam-en csináltam egy barbárt és omg, daddy is home! :C naaagyon élvezetes volt (hiába, minden game-ben szeretem a barbárt típust), szóval ez csak megerősített abban, hogy a release után is ezzel esek neki a dolognak :D egyszerűen sokkal kielégítőbb volt vele gyilkolni mint a többi classal. viszont egy biztos, nem lesz WW buildem, nagyon nem szeretem (sajnos/nem sajnos)

    #4705 Daelion: Uh D3-ban egyik kedvencem volt a Monk, illetve most egy hónapja nagy szünet után megint nyomtam kis D3-mat, és DH lett a nyerő, de nekem nagyon nem jön be az a gameplay. Mármint ez rossz megfogalmazás, mert tetszik, de nincs ilyen wow faktor. csak megyek jobb egérgombbal és darálok minden irányba, kicsit sok. Dehát igazából a D3-ban kb minden class ilyen :D

    #4706 rumkola: rogue-al nem játszottam, de naaagyon érdekesnek tűnik, meg általában szeretem a dashelős gameplay-t, de most a barb lett a nyerő. hatalmas baltákkal akarom gyilkolni a démonokat jelenleg :D

    #4707 oriic: én általában nem az a fajta vagyok aki kitalál mindenféle buildet (minek amikor mások már kitalálták, maximum azt módosítom kicsit), de most arra gondoltam ,hogy szezon 1 előtt nem nagoyn nézek buildet csak próbálgatom a level up alatt a dolgokat, és ami nem működik vagy túl gyenge azt lecserélem.
    Esetleg ha a capstone dungeon nem akar sikerülni akkor megnézem, de majd meglátjuk hogy alakul

Új hozzászólás Aktív témák