Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz KubanitoS #90965 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek. Kezdek alakulni, jelenleg így fest a karim. Időközben kiesett egy anci Aquila és így betehettem a másikat kockába. Fegyver terén nem állok fényesen, sem a Hack baltát, sem a Blood Brothert nem akarja beadni. Viszont sikerült szert tenni egy Vo'Toyias Spiker pajzsra, amit addig jobb híján beraktam kockába, mivel a jelenlegin sokkal jobb statok vannak (+42% block, Thorns, Socket, és egyéb hasznos dolog).

    Összeszedtem a teljes Invoker setet is, sajnos egyik sem lett egyelőre anci belőle, de arra máris elég volt, hogy elsőre lemenjen a GR60. Az viszont tényleg kemény, hogy addig milyen szenvedés vele haladni, amíg nem teljes a szett, utána hirtelen meglódul, nagyon állat. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy ha összejön egy anci Hack balta és mellé a Compass Rose + Traveller's Pledge páros, mennyit fog javulni a csajszi. :)

    Egyébként a statok közül melyik élvez nagyobb prioritást? Mármint ahogy nézem a leírásokat, én így állítottam össze a listát róluk:

    1. STR,
    2. Thorns,
    3. VIT,
    4. CDR,
    5. ALLRES,
    6. PhysDam%

    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák