Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChME

    tag

    válasz granini #61728 üzenetére

    Szerintem meg várható volt ez az EP változás, és ez is kell jelen esetben. Ha meg valaki azért sír, mert 'EP-re építette a monkját', akkor nem változott semmi, csak kevesebb 'ingyen' sebzést ad. Azt persze mindenki elfelejti, hogy ha a mostani live EP-nél kiválasztod az Essence Burn rúnát, akkor kvázi megölöd a spellt. Mert ez egy ténylegesen átgondolt dizájn ám, hogy a skill saját rúnája a csapda, amivel jelentősen megcsapolod a sebzését.

    Az új EP szimplán olyan lesz, mint minden más sebző skill: a te sebzéseddel skálázódik, nem a mobok HP-jával.
    Viszont ami miatt ez nagyon kellett, mert így az ZDPS EP huszárok nem fogják eltorzítani a statisztikákat. Mondok vad és megalapozatlan számokat, pl. ha majdnem minden kaszt level 40 körül fog eljutni griftekben, míg a monkok megragadnak 30 körül, akkor majd jön kompenzáció. Persze a Blizztől kitelik, hogy ez majd csak a második, még rosszabb esetben harmadik seasonra fog megtörténni, mert hiába lesznek lemaradva a monkok PTR-en vagy a season közepén, biztos jönnek a szokásos dumával, hogy szerintük 'a monk jó úgy, ahogy van', vagy éppen 'majd a gear megoldja'.

    Wizard: Érdekes, hogy senki nem említi, hogy megölték a MM conflag sebzését. Mirrorball nélküli MM engem is irritál, és kár, hogy a többi signature spell is elég gáz fire-re, de így is marad szerintem sok buildben az MM, ami így szimplán egy jelentős damage nerf. Az, hogy a DD gatya nem hat rá, már csak hab a tortán (mondjuk ez annyira nem érdekel, mivel szívesebben építenék egy firebird + cinder + spender buildet, mint valami MM spammer egy gombos akármit).

Új hozzászólás Aktív témák