Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #59640 üzenetére

    akkor enis. Hetvegi runok eredmenye:
    - monkomra tettem born szetet is uh most mar 64% CDR-el hasit, azaz 5 masodpercig nem vagyok csak epifaniban. Mindezt 27M tafnesz mellett adja elo. Credits to ReFi (legalabbis en az o otlete alapjan raktam ossze.. :R ) szal folyamatosan adom az inner sanctuary-t, a palmot es a vortexet.. kafa..
    - bementem 250 BS-el mondom viccbol kadalazok egyezt a cruznak mert csak az Akkhan csimma nincs meg neki, ha meglenne akkor a vert helyett vissza tudom tenni a cindert es akkor ugy fire build hogy kozben meg fullos akkhan is van. hat wazz bemakoltam 1 stashnyi gamble-bol kiadta ,es meg jo is lett.. random mak.. :K
    - esett frostburn kesztyu. ugyan nem tul jo, meg str-es, de idovel ha meglesz a Rimehart akkor kilatasban van a T6 monk build.. a fagyasztos szetcsapos..
    - rengeteg F(o)S esett, foleg vegig T4-5 riftekbol. Mult heten megcsinaltam a monkom meg az ugralosbarbim, konkretan lenullaztam magam soulbol, most megint van vagy 80 es most mar tenyleg nincs mire kolteni egyelore.. megkockaztatom kizarolag a gold a szuk keresztmetszet (mar akinek nincs..)
    - ugy kb 3000 BS-bol 4 ilyenolyan monk fejest kadalaztam, de inna spirit stone sehol..

    Nalam ennyike.. ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák