Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyMilan

    tag

    válasz Vistaboy #88282 üzenetére

    "Viszont minden csak addig tart, amíg eljutok GR40 és P300 környékére, ekkorra már nagyjából tudom, melyik setet és skilleket akarom használni, nagyrészt ilyenkor már meg is vannak a darabjai. Innentől kezdve gyakorlatilag csak azért kell játszani, hogy minél magasabb legyen a Paragonod, mert P1000 alatt a felsőbb szinteken esélyed sem lesz. A talált tárgyaknál is már csak ancik esnek, amik érnek is valamit fejlődés szempontjából, gyakorlatilag minden egyebet bezúzunk és a kocka segítségével készítünk új holmit, mivel így nagyobb eséllyel kapunk jobbat, mintha játszanánk."

    Én azért a Season Journey-ket nem venném ki a pakliból. Én nem a P1000 elérése miatt játszom, hanem mert teljesíteni szeretném a feladatokat, hogy a szezon végére meglegyen a +láda helyem. Nekem is napi 1-2 óra időm van tolni a játékot, de a szezon 3 hónapja pont elegendő lesz arra, hogy megvalósítsam amit tervezek. Nem gondolom, úgy hogy nem lenne több kihívás miután elértem az általad említett GR40, P300 környékét. Persze kinek a pap, kinek paplan. :D

    10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

Új hozzászólás Aktív témák