Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Üdv mindenkinek. Barbár szakértőktől kérdezném, hogy nem-e lehetne egy kicsivel több Toughness-t kihozni a karakteremből, anélkül, hogy drasztikusan megváltoztatnám a jelenlegi buildemet? (Amikor linkeltem, még nem frissített az armory, remélhetőleg mire nézi valaki, aktualizálódik. Jelenleg már a dupla set kardot használom és a gemek is mások.)

    Azért kérdem, mert egyelőre GR33-nál járok, de bőven lenne még benne tartalék, mert 5-6 perc alatt szoktam végezni. Viszont hiába van meg a sebzés, érezhetően kevés az ellenállásom a sérülésekkel szemben. Már próbáltam pár skillt változtatni, ami védelmet ad, és egy gyémántot is betettem rubin helyett, viszont jó lenne még egy kis plusz, mert szeretném elérni legalább a GR40-et, hogy meglegyen a következő achi. :B

    Tudom, még nem sok anci cuccom van, és azok fogják meghozni az áttörést, de addig is gondoltam megkérdezem a jobban hozzáértőket, mit lehetne javítani rajta. Köszi előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák