Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bird #77640 üzenetére

    Tiszta sor, amint tudok, megyek is feljebb, de jelenleg csak T4-en tudok haladósan játszani. Gear nélkül nem lehet mindjárt T6-on kezdeni farmolgatni. :N

    (#77641) Edge: Persze, de annak mi értelme van, hogy a többiek rohannak előre, mint a tank, én meg nem győzöm kerülgetni az ott hagyott trash mobokat, mert T6-on még azokat sem tudom lecsapni. Aktív résztvevőként nem tudok T4 felett harcolni - talán a T5 is menne lassan -, de a többiek már P600 környékén járnak, nem szívesen jönnek ilyen alacsony szintre engem húzni.

    (#77644) Gorneck23: Értem én, hogy nem lenne a GR, ha sima RG-től be lehetne szerezni az über cuccokat, de akkor is, legalább fixen dobhatna egyet az a dög, ha már 10 percbe is beletelik, hogy leverem. :DDD

    Eddig még minden játékban sikerült egyedül végigmenni, általában jobban úgy, hogy saját belátásaim szerint fejlesztem a karimat, nem követek semmiféle előre kitalált sémát. Amint próbálok egy buildhez igazodni, mindjárt nem megy annyira a játék, mintha saját magamtól csinálom, amit csinálok.

    Nem panaszkodásképp írtam, tudom nagyon is jól, hogy soha nem fogok felérni a szintetekhez, és nemcsak azért, mert nem nagyon tudok multizni, hanem mert egyébként sem lesz soha elég időm játszani. A meló elveszi az időm jó részét, délután meg dögfáradtan sokszor kedvem sincs semmihez, csak dőlök az ágyba. 19-én pedig jön a Witcher 3, onnantól pár hétig (hónapig) parkolópályára kerül újra a Diablo, úgyhogy nem akarok én Leaderboard vezető lenni, csak azt jegyeztem meg, hogy eddig szépen, folyamatosan tudtam fejlődni, most meg lelassultak a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák