Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz noblem1983 #75757 üzenetére

    Nagy mázlim volt nekem is az S2-es crusával. A pajzs lett meg legelősször. Amint meglett az első 100 shard riftből már mentem is, voltam kb para 10, vagy nem is tudom mennyi. Kadala első pajzsa a condemn volt. Aztán sokáig kuss, majd para 250 után jött a Blade Of Prophecy is, de elég gyengus, nem anci. Mondjuk nem is megyek most már crusával. Nem megy egyszerűen vele. GR 30 ig jó vagyok vele, onnan meg vége...mindegy is...
    A 100 milla nem lenn rossz. Jó, szerencsére most megint van 3 db, amit el tudok lőni. Egyik lesz majd ha meglesz a DAgger Of Darts, kettő még mindig marad. De rohadjak meg, ha bevezetnék tuti akkor kellene, amikor nem lesz 100 millám azonnal. :DDD Mondjuk egy felhúzott 25-ös gold rain-es gam-mel, goldskin chest armorral, gladiator gauntlets-szel simán lehet farmolni goldot, gondolkodom is egy goldmaker kari csinálásán, csak nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb erre a célra. Igazából csak T6 farm lenne, arra meg jó az összes. :K

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák