Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Muton #73385 üzenetére

    Attól függ mit akarsz csinálni annyi féle gear és build setup van.
    Solo t6, party T6, solo GR, party Gr, Trial mindenhova picit más cucc(fb 6-os set(rorgal) az azért alap, főleg fegyverben van varia) és build kell, szerencsére a gear nagy részén nem kell változtatni.
    Milyen skillt kellene tekerni cuccokra? majdnem mindegyik build része a blizzard és a hydra.
    Vállason fontos az RCR, hisz kb mindegyik buildben ott van a blizzard az meg tud zabálni.
    Cipőre disintegrate, de ez amúgy csak party GR-re kell(anci fb cipőn fixen elfér, enyémről pl nem fogom letekerni fosomák 3xx armorért az tuti :) ).

    solo t6: nagyon laza fb wizzel, gyakorlatilag bármilyen skill összeállítás működik, fegyver is mindegy, anci deva, furni, maximus, serpent spark. spec item: nincs, gemek: pain+power+toxin

    party t6: itt speedriftre kell berendezkedni: fegyver anci kétkezes: furni maximus, de még sunder is jó, de anci deva+fboff is ok. T6 speedriftben mire leteszed a hydra-t már az elitpakk halott, főleg barb és monk mellett, így a wizard T6 speedriftben a blizzard-al öl főleg mert nagy területet lefed és toxin kaviccsal buffot is ad a partynak, mellé meteor uccsó rúnával. spec item: warzen braci, gemek: pain+power+toxin

    solo GR: alacsony szint ugyanaz érvényes mint t6 solo, 33-35 felett már spec item: strongarm blackhole mellé, unity, ilyenkor magefist helyére fb gloves a cinder maradjon és itt ancideva+anci fb off a tuti, esetleg ha mégis kétkezessel mész akkor cinder is ugrik ugyebár. gemek: trapped+toxin+zei
    Lehet itt menni serpent sparkerrel is, ancival 43-44-ig lehet menni.

    party Trial+high gr 40+: ugyanaz a gear és build kell a disintegrates, mindenhova hydra legyen tekerve ha lehet és disi. és serpent sparkerrel kell menni + t&t. spec item: dps braci: steady vagy lacuni. gemek: trapped+pain+zei, trialra dps ring soj helyére egy jó tri vagy quadfecta.

    "zanzásítva" ennyi

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák