Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #7134 üzenetére

    Mindenkit ellenőriznek, mint a nagytesó...1 barbár esetén no fagyi...2 esetén fagylalt hegyek...szerencsére kevesebb lesz a refi ami eddig 80%-ot jelentett pakkok esetén...ami nekem pl jó, hogy már csak 50%nál lesz ez az affix...persze ilyenkor jönnek a pókok amik offscreenen is tökéletesen dolgoznak...

    A refi olyan finom mpl4től, hogy egy macit eltolva belehalok...főleg, ha lerakok egy bbv-t is... :D Ahogy olvasom ehhez 2,8% LS és 800 LOH is kevés, hogy túléld... :D
    Bneten írta is egy srác, hogy szerinte 1 hitből kapok gyógyulást míg a többi csak visszanyom 10-15k sebzést...persze megoldás nincs, de azért humoros...
    Ez olyan szépen meg van oldva...

    Jó példa erre a tegnapi kíváncsiságom...mondom van egy kis időm megyek egy solot míg jönnek a többiek. Jöhet a keep 3as szint MPL3on. Első 3 pakk refis volt. Abból az egyik már pókok esetén is akkorákat vert rám, hogy a kite is nehézkes volt. Pedig azok a nyomi pókok egész finoman csípkedik a mobokat.
    A 3 elit letudva, akkor goooo a havas részekre hátha jobb a szitu...2-3 elit szintén refis...mondom anyád...szintén kite pókokkal...az életem meg csak fogy és fogy...

    Ezután tettem egy próbát passzívokkal, másik skill sorral...semmi. Persze jöhet a kérdés, hogy mé nem hányok...sajna az meg olya lassú és annyira manaigényes, hogy befonom a hajam mire végzek 1-1 mappel...

    Azé ilyenkor elgondokodom azon, hogy minek vannak ranged karik, ha a játék kb lenullázza őket...védelem ehhez nagyon nincs biztosítva...
    Másik teremből kell operálnom, hogy vmit hozzá tudjak tenni a csapatmelóhoz, mert a fagyi/kőműves/lézer/refi kombók miatt nem férek oda 1-1 pakkhoz...a kb folyamat offscreen miatt...loot meg vmikor el is marad... :(

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák