Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz wukodlak #66916 üzenetére

    Mindenre vonatkozik az offhand.

    Én is nézegettem a toplistás Jade WDket, mivel tudnak elérni olyan szinteket. A legszembetűnőbb a Furnace fegyver volt. Nincs igazán jó alternatívája2 kezesben, és nekem sincs meg, addig marad az 1H+OH felállás.

    Elnézve a cuccaidat még szinte mindenen lehetne javítani kicsit. Már úgy értem, hogy sok esetben egy új itemmel amin más/jobb rollok lesznek esetleg. Leírom én mit tapasztaltam, a toplistás WDk hogyan öltözködnek.

    Helm: int, vit, chc, socket
    Shoulder: int, vit, cdr, Haunt
    Neck: Hellfire amu (spirit vessel vagy a te passzívjaid közül 1) int, chc, chd, socket
    Chest: int, vit, haunt, 3socket
    Waist: int, vit, armor, AR/life%
    Gloves: int, chc, chd, cdr/vit
    Pants: int, vit, armor, 2socket
    Bracer: cold damage, int, vit, chc
    RoRG ring: int, AS, socket, chc/chd
    Feet: int, vit, AR, armor - movement speed mehet paragon pontból
    Ring2 partyban SoJ, soloban Unity halhatatlan follower comboval.
    SoJ: Cold damage, elite damage, socket, int/chd/chc
    Unity: int, chc, elite damage, socket

    Legendary gemeknek pedig ezt a 3at szokták használni:
    Gem of Efficacious Toxin: főleg lvl25től a +10% damage miatt
    Bane of the Powerful: elitek megölése után 20% dmg, lvl25től passzív 15% elite damage
    Bane of the Trapped: extra damage CCzett dögökre, lvl25től 10 yardos körben te is lassítasz, soul harvesthez nagyon jó

    Ha ezt vennéd alapul akkor chested, cipőd, öved 1 rollal még beállítható ilyenre, viszont fegyver és offhanden kívül mindenből új kell. Persze nem feltétlen kell a toplistásokat másolni, csak gondoltam leírom ők mit használnak. Én is pár napja néztem utána :P

    És még 1 valami. Mivel Furnace 2H fegyver így a zombie dogos offhand sincs és kiveszik a zombie dog skillt, helyette armort adó horrorify van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák