Új hozzászólás Aktív témák

  • Zan

    aktív tag

    válasz Gorneck #59534 üzenetére

    Értelek én, nem arról van szó, hogy nem. Viszont szerintem itt nem teljesen abban hibázott a Blizz, hogy sz*rrá nerfelték a monkot a többi kaszthoz képest; szerintem az történt, hogy amikor kialakítottàk az új difficulity rendszert, megpróbáltak egy olyan legnehezebb fokozatot csinálni, amit csak csapatban lehet teljesíteni, a többi szintre pedig mindegyik karaktert elég tápossá akarták tenni, így jöttek a EQ/PET/VYR'S mókák. Csakhogy sajnos megint melléfogtak mert nem lett elég nehéz. Elhiheted, hogy ha nem tudná egyik kari sem solozni T6-ot, nem fájna a szívetek. Vagy javíts ki, ha tévedek. Sajnos elszabadultak a lehetőségek, amiket tálcán kínált a brand nekünk, igy jöttek a solo-képes buildek/gearek. Tuti, hogy valamilyen buffot fog kapni a monk, amivel lehet majd solo dps-buildet is csinálni, de nem hinném, hogy nagyon jelentős ráncfelvarráson fog túlesni. Vagy ki tudja?! Lehet, hogy minden karakter kap majd egy jó nagy adag nerfet, amivel ellehetetlenítik a T6 solozást..(bár ennek van szerintem a legkisebb esélye)! Majd kiderül! ;)

    U.i.: Amúgy meg, ha az ember akar haladni/játszani soloban a monkkal, most is tud. Csak nem T6-on. Pedig nem sok értelme vám a t6-nak, legalább is egyedül. Sokkal kényelmesebb bármelyik karakternek T4-5! Oda pedig màr vannak jó buildek/gearek monknak is! De ugye ez nem fog most senkit sem megvigasztalni, mint ahogyan nem is újdonság, de azért hozzátettem, mert igaz! :)

    [ Szerkesztve ]

    Minél jobb, annál jobb!

Új hozzászólás Aktív témák