Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Dictator^ #58635 üzenetére

    Mivel a Monk a Dexből semmit se kap, mármint se armort se art, így kénytelen vagy védelemre gyúrni...mivel nekem inna setem van így +1 skillt tudtam berakni...védelem és sebzés egyben...
    Support Monkom van így fontos, hogy ne feküdjek el vagyis a skilljeim amik megvédenek minél előbb elérhetőek legyenek.

    Hidd el nagyon szívesen mennék mással én is, de egyszerűen olyan szinten van hazavágva a Monk, hogy az döbbenet.

    A Palm iszony jó még mindig, ha van palmos fegyód, ha nincs, ahogy a ciba is nagyon jó dolog...mind2öt szeretem...de a jól megszokott buildem semmit se ért...pedig RoS előtt azzal álomszépen tudtam solozni. Így el kellett menni olyan irányba, amivel olyan szinten tudok menni, ahol a többiek, erre meg a CDR igen fontos...ez tart életben...a 2-3 palm + cc meg igen hasznos tud lenni.

    A fire Monkommal kicsit jobb a helyzet...azzal még este valszeg szütyizek kicsit, de arra meg nem nagyon jönnek a cuccok...így pecsig hagyom is a fenébe a Monkot...PTRen meg kiderül, hogy Kadalanal érdemes e begyűjteni a másik set maradékát vagy senem...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák