Új hozzászólás Aktív témák

  • JSaN

    addikt

    Na gondoltam ma delutan letoltom es ki probalom a PTR-t.
    Azt gondoltam a tanyasi 500kb/s netemel majd holnapra lejon a 11.5gb. De meglepodtem hogy 3 ora mulva jatekra kesz volt, mert szerintem a PTR nagyreszet csak atmasolta a diablo 3 mapabol.

    Erdekes dolog lesz a Monster Power, tetszik. Kellett mar ez a valtoztatas, igy mindenki megtalalja a maga szintjenek valo nehezseget akarmelyik act-ban.

    ACT 1-ben mentem MP 4es szinten, hat most mar nem par mp legyakni a szornyeket. Foleg nem az eliteket, bazi sok a HP-juk. De osszesegeben lehet haladni, (WD-el mentem alap 63k dps, buff 93k dps)
    Es ugye az elonyok hogy MP szintenkent no a MF is, es jo loot esely is. Valamenyire erezheto is volt reszemrol. Aki nem akar MP szintel novelten jatszani mert igy is nehezen halad infernon, annak is erdemes bekapcsolni. Max MP0 vagy MP1 en hagyja a szintet, de az elonyok igy is jarnak. Es a masik dolog hogy kemenyen erezni hogy nincs tobb lvl 52 cucc, mer en mar herotot kaptam toluk. Kellet mar a minimum lvl58 szint korlat, bar sokan mondtak itt is, jo lett volna a 60as szint. De szerintem igy is nagyon jo, folyamatossan neztem az esett targyak szintjet. Es bizony az atlag ugy lvl62
    korul volt, ami bizony eleg jo, es meg mindig csak ACT 1-ben jartam.

    Utana bedobtam az MF gearemet, ami ugyan durvan felezte a DPS-em. Igy vissza is vettem MP2-re a nehezseget, es nyomtam egy act 1 runt. Nem kellett sokat varni es ki is esett egy legend. Ami mindjart kiszurta a szemem, hisz a fenye egeszen a magas mennyekig ert. :DDD Igy mar biztos senki nem hagyja ott.

    A WD-nek egy uj ikon lesz, a Gruesome Feast pasziv skilhez amikor aktivalodik. Es egy szam is jelzi hogy eppen hanyasra van stackelve, ez mar reszemrol is kellet mert untam az inventory nyitogatas. Es lesni a dps-t hogy na kb hanyas lehet, vagy egyatalan aktivalodott e.

    Az uber monstereket es hellfire ringet meg csak ezutan fogom meglesni.
    En mar varom az 1.0.5 patchet, jo lesz. Ha blizz folytatja ezt a szokast, es havonta jonnek ilyen kaliberu patchek. Akkor ahhogy Kripparrian is mondta: 2012ben csalodas, de 2103ban ev jateka lesz.

    Amit az elozo 1-2 oldalon lenyomott par egyen az AH/RMAH kapcsolatban, ahhoz nem tudok mit hozza fuzni. :U Mert nem lehet csak elvezni a jatekot, midnenfele euro meg egyebb hajkuraszas nelkul? Hozza teszem en is a legszerencsetlenebb kategoriaba tartozom, majus ota ha kb 7-8 legend esett. SET cuccot egyatalan nem is lattam. Persze mind szemet, par napja esett Grand Vizier ha er valamit. Az orokos gold hianyrol nem is beszelek, (sokszor kellet kolcsont kernem itt par megbizhato embertol, hogy tudjak venni javitani stb) ezek ellenere megis elvezem a jatekot.

    [ Szerkesztve ]

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák