Keresés

Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Peat;) #35893 üzenetére

    Ok. Kezdjük azzal, hogy nem vagyok nagy AH guru, szóval lehet most hülyeséget írok.

    "két példád pl tényleg kirívó eset..., ezek ennyiért nem szoktak elmenni."

    Nem kifejezetten AHzásról szól nekem a játék, így nem tudom rá azt mondani egyértelműen, hogy nincs igazad - csak azt, hogy azért is adtam el annyiért amennyiért, mert ezek igenis ennyiért mennek, legalábbis tegnap a berakás pillanatában nem voltak bent olcsóbban.

    Mostanában cseréltem le jópár itememet a karakteren és egyúttal próbáltam eladni azt, amit cseréltem. Meglepődve tapasztaltam, hogy a legtöbb rajtam lévő közepes item nem ér semmit már AHban (javarészt közepes resist, átlagon felüli statokkal). Ha ezt nézzük, simán megoldható pár millióból, de még kevesebből is összerakni geart Act2 farmolásra, legalábbis tank barbárnak. Onnantól meg szépen lassan lehet előrehaladni 1-1 item lecserélésével, ahogy gyűlik a gold.
    Én is ezt tettem, és igenis vannak bent AHban 70+ resistes itemek 1-5 millió közt. Ennyi pénzt meg ha megvan act2 farmgear akkor egy hétvége alatt össze lehet hozni simán. És szépen lassan fejlődik a karakter, és eljön az idő mikor faceroll lesz act3-4 is.

    Nem is úgy tervezte a játékot a Blizz, hogy végigrohanjon rajta mindenki, aztán delete! És szerintem működőképes is a rendszer, csupán akiknek kevés idejük van játszani azoknak aránytalanul tovább tart kivinni, az infláció miatt. De ha nem adják fel, egyszer sikerül.

    + bármikor ki lehet fogni alulárazott itemeket AHn

Aktív témák