Keresés

Aktív témák

  • Mukorka

    addikt

    válasz Haart #10101 üzenetére

    Én bízom benne hogy jó lesz ez. Vannak még a gemek amiket tárgyakba lehet tenni , az is egyénibbé teszi a fegyvereket. Meg gondolom nem véletlen hogy normalon lvl 30 a max elérhető szint.

    [ Szerkesztve ]

    Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

  • persil

    nagyúr

    válasz Haart #10101 üzenetére

    Nem tudom találkoztál-e olyan ellenféllel, akinek "waller" képessége van... :)

    Lesznek itt fejfájások hellen, meg infernon minden karakterrel ne aggódj, lehet készíteni a saridont.

    A pontosztogatást én is sajnáltam először, de mostanra teljesen megbékéltem a dologgal, elvégre ha belegondolsz a build meghatározza a stat pontjaidait is, szóval mondjuk két whirlwindes barbár a 2-ben is kb ugyanolyan volt azonos szinten, thát csak a rutiszerű kattintgatástól kíméltek meg azzal, hogy elosztják helyettünk, amit úgyis ugyanúgy csinálnánk.
    Persze ettől még belefért volna, de pusztán e miatt nem veszít értékéből(számomra).

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Haart #10101 üzenetére

    hehe..erre ráhibáztál :DDD

    Tegnap este mikor hazaértem "vidékről" nekiálltam olvasgatni az időközben keletkezett pár száz hsz-t és meglepődve tapasztaltam, hogy nyílt béta van a hétvégén.

    Nem akartam kipróbálni a játékot béta állapotban, de ha már ennyire akarták, csak leszedtem (itt megjegyzem, hogy sokan írogattak 15+ GB menyiséget a bétára, de nálam valahogy 4,7 GB magasságában megrekedt). Nem volt 20 perc és már Wizard-dal nyomultam.

    Keresztfiam (középsős óvodában) éppen itt lebzselt és érdeklődve nézte, hogyan aprítom a jó népet, míg le nem állították a szerók nagy részét tegnap este. Na itt alvó üzemmód következett.
    Ma reggel fél 8 körül bepróbálkoztam ismét és gond nélkül tudtam is csatlakozni a szerverhez.
    Kb háromnegyed 9-ig nyomultam a wizarddal, teljes térképet felfedezgetve, mikor keresztfiam ismét megjelent.

    Na ekkor kreáltam neki egy barbit (az eddigi hírekből kiindulva nehezen haló), így azzal állt neki játszani.
    Mivel én léptem melóba 9 után, itt hagytam had gameljon :)

    fél 2 körül értem haza, mikor keresztfiam mondja, hogy szeretne varázslóval játszani (megtetszett neki, mikor engem figyelt). Sajnos nem tudtam átváltani a wizardra, mert ügyesen letörölte a játékból mindkét karaktert, ami le volt kreálva (ehhe, még nem tud olvasni, pláne nem angolul)

    Kreáltam neki egy varázslót, és nekiállt azzal játszani. Én közben F1-et és mecset néztem.
    Eljutott egészen a Skeleton King előttig, amikor csatlakozik egy templar, miután visszaszereztük neki a cuccait.

    Ha nem kell hazavinni, ki is tolja a bétát :DDD

    Én nyomultam még a varázslójával. Mondhatom nem egy halós fajta. Feltoltam lvl13-ra és elraktam jó pár cuccot más típusú karikra. Néztem utána egy DH-t, amivel (ugye a wizard által összeszedett pár normálisabb cuccal) nagyon könnyen lehetett darálni. Ezzel már céltudatosan csak a küldetésre koncentráltam. lvl9-re értem a kinghez, ami a DH-nak sem jelentett kihívást.

    A DH-t már nem sikerült fentebb lupolnom, mivel megint karbantartás van, így benéztem ide a fórumba :B

    read-only mode on the forum

Aktív témák