Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz sith7 #26998 üzenetére

    inferno royal crypts, full gf gearben (magyarul egy szál pöcsben) vázákat törsz... wizarddal ezt úgy kell hogy beteszed a frozen armort és nyomkodod a skillt 2.5-3 másodpercenként az így kapott "forgószél aura" széttöri a vázákat, nem kell rájuk kattolni. ehhez kell minimum 25 de inkább 32 radius pickup range és +200% gf. ezen felül csak futni kell, és nyomkodni a skill gombot. az armor széttöri a vázákat, a pickup automatikus. ha csonti jön levágsz egy venom hydrát és futsz tovább. ennyi. két haverommal ezt csináljuk 3 napja, és bejött eddig úgy 8 milla, amit harmadolunk. kb 1 perc egy kör, és 250-350K/óra, attól függ megállok-e rágyújtani. egyik haverom nem egy nagy gamer, nightmare-en is alig halad, szóval odaadtam az accomat, mert infernon sokkal több gold esik. aztán jött még egy haverunk, vettünk jó kis gf geart, és most az én accomon a wizard karimmal felváltva gfelünk és osztozkodunk (ha valaki ír chaten és nem válaszolok, akkor nem én vagyok onlány). btw mivel mindkettőnek van saját megvásárolt.példánya, ezért remélem nem torkoltok le hogy az acc megosztás tilos... (itt ph!-n én már semmin sem lepődök meg, annyi az álszent, hogy Diablo egész nyáron pörkölhetné őket sósmogyi mellé...)

Aktív témák