Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    Ma este 20 óra 13 perc gameplay után végre eljutottam a Diablo lemészárolásáig! :DD
    Irány nightmare! A karim: [link]
    Nem siettem sehova, volt jópár rész ahol D, D2 módra végigszántottam a démonokon újra meg újra! Hozza a régiek feelingjét, rengeteg újítás amik ráadásul jó irányba vitték el az egész játékot. Amit negatívumként tudnék felhozni (a servereken kívül), hogy egyre rövidebbek az act-ok és a normál mód szerintem könnyebb mint az előző verziókban volt. Diablo sem állt túl sokáig a két lábán és elsőre sikerült megőlni, bár ebben az AH-nak is van nem kevés szerepe.
    Körbenéztem nightmare act1 legelején egy picit, hogy lássam mégis mit ér itt a karakterem. Elkeseredtem és fel is vidultam rögtön! Végre lesz benne egy kis kihívás.
    A grafika eszméletlen, az pedig külön piros pont, hogy továbbra is random a pályafelépítés, de mégis sok a puzzle darab amiből válogatni lehet. Nagyon örültem amikor felcsendültek az ismerős láda, könyv, arany egyéb cuccok hangjai. Nekem az első rész jobban tetszett valamiért mint a 2, de most fordult a kocka a D3 javára!
    Digitális verzióm van, de minden centjét megérte! :R

Aktív témák