Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv a feleségemrol a terhesség közben derült ki hogy I-es, pici csajszi előtte nem volt gondja érdekes módon vagy ami volt a migrén az meg elmúlt miután inzulinos lett.

    Neki medtonic G4 jár olcsón. Egy s21 fe-vel ahol volt már gond abból hogy új Android jött.

    Ami miatt írok az az hogy járt e valaki úgy mostanában mint mi.

    Olyan g4 szenzort kapott ami nem lazac színű hanem átlátszó a gyógyszertárban. A lényeg hogy tavado helyett pumpa hoz való.

    Mindkettő g4 és gyakorlatilag a bazi hosszú sn utolsó két számjegye tér csak el.

    A felkar hátsó részén hordja, én szoktam csatlakoztatni és az istennek nem ment most rá a tavado.

    Néztük G4 ok, de gyanús lett a színe.

    A gyógyszertár azt mondta nem tud mit tenni mert a rendszereik szerint a tavados és a pumpás G4 szenzor helyettesíti egymást.

    A valóságban viszont nincs így.

    Medtonicot 2x hívtuk egy ügyintéző azt mondta hogy így jártunk (ingyen sem jár sűrűbben egy adott intervallumon belül és csak akkor jár ingyen ha használja ez a 22 es csapdája mert a pumpahoz valót nem tudjuk összerakni a tavadoval így nem lesz adat így fizetős lenne...)
    Másik ügyintéző már jó fej volt talán megoldják.

    Gyógyszertár nem veszi vissza mert náluk a medtonic alapján volt beállítva helyettesítonek...
    A tavadohoz való g4 amúgy hiánycikk azt mondták.

    Amiért ezt leírtam, ha valaki g4-et használ és kapja a gyógyszertárban akkor nézze meg biztos jó -e nehogy pumpa hoz valót vigyen.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák