Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz lao ce #190 üzenetére

    BDE az elérés. A szakdolis tanár szerint ez a legjobb, és ezt várja el.
    Mindenhol azt olvasom, csak ezt ne használja senki.

    Én az elején úgy gondoltam, hogy a hangsúly a diplomunkámnak az Oracle rejtelmei legyen, és majd összedobok valamilyen kezelőfelületet Delhiben DBEdit, DBGrid, stb. Ez szépen le is van írva egy könyvben nyáron ki is próbáltam, értettem is.

    Közölte a szakdolis tanár, hogy ez nem egyetemi szintű így ezeknek a használatát nem engedi, csak sima edit, striggrid stb.
    Igen ám, de mivel gyakorlatlan vagyok programozásban, annyi idő elmegy azzal, hogy a programot írom, hogy pont az Oracle specialitásokra nem fog időm maradni, még az Oracle-s könyvet ki sem nyitottam. Ezt nagyon sajnálom.

    Most pl. néhány hozzászólással előrébb írtam, hogy nem töröl rekordot. Azóta sem, és a szakdolis tanárom sem tudja miért.

    Igen ám, de holnapután assembly ZH, na az is egy szép műsor lesz, úgyhogy szakdoli félretéve. Abból is volt 2 gyakorlat, aztán hadd szóljon. Ez az ELTE lev. info tanári képzés. Delphi-t is is önszorgalomból nézegettem a nyáron, így mondjuk az eseménykezelés megy. Január 5 a beadási határidő, és mág a dolgozatból egy sor sincs megírva.

    Csütörtökön megyek megint a szakdolis tanárhoz, kíváncsi vagyok, hogy mit mond. Múltkor mondom neki, hogy a frissítéshez kell a DbiSaveChanges(table4.Handel), mert olvastam prog.hu-n (mert persze addig az sem ment), aztán láttam rajta, hogy azt sem tudja, hogy eszik-e vagy isszák. Csak az a poén, hogy én sem, mert könyvben nem találtam meg. Csak a védésnél meg ne kérdezzék, mit jelent.


Új hozzászólás Aktív témák