Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S.Feri

    őstag

    válasz egeristi #1994 üzenetére

    A biosban tudod állítani sztem a +128 mega vkari memo használatát.
    Ugyanazt kell tudnia a gépnek tápról, mint aksiról.
    Az írót a sony oldalán meg tudod nézni mit tud írásban.

    A többi kérdésnek utánanézek majd.

    Nem kell 2* egymás után beírni a kérdéseidet, nem mindenki a dell fórumot olvasgatja. Csak páran vagyumk itt. :D

    De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

  • PLacc

    senior tag

    válasz egeristi #1994 üzenetére

    1.Az X1400 egy jó középkategóriás kártya. A jelenlegi játékoknak geynegébb detailban el kell menniük rajta.. Azt nem tudod szabályozni, hogy mennyit vegyen ela RAM-ból, maga megcsinálja, ha szükséges.

    2. Nem elég a Quickseten maxra tenni (ez csak a CPU órajelét teszi maxra), ettől függetlenül az ATI power play-je kisebb órajelen húzza a VGA-t (szedd ki a pipát a POWERPLAY fülről a VGA beállításainál).

    3. Gondolom a Dell Support nem a te win verziódhoz van letöltve. Gyakorlati haszna a programnak nics, ha úgyis friss driverek vannak a gépen.

    4. Attól függ milyen CD-t teszel be. :) Egyébként 10-12x szerintem. Elvileg nem függ az üzemtől (akku/táp).

    5. Erre nekem sem sikerült még rájönnöm cirka 12 Dell gép használata alatt. :D

    6. Most akkor milyen rendszer van a gépen? Ha sima Xp akkor azért nem megy a gomb (MC-ből gondolom nincs még magyar). Ha van/volt rajta recovery, akkor BIOS POST-kor nyomogasd valamelyikF gombot (F5 vagy F12, korábban lett linkelve valahol), és be kell jönnie a rec.-nek. Win alól meg tudod nézni Partition Magic-kel, hogy van-e egyáltalán.

Új hozzászólás Aktív témák