Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz ldave #7365 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek a gyors válaszokat. :R

    Nem akartam szimplán stamina alapú karaktert, mert régebben szinte az összes RPG-t azzal kezdtem, aztán időközben megszerettem a mágikus karaktereket is. Legalábbis szólóban jobb vagyok ranged-ként, mint melee-ben, staminaként is inkább dual wield + bow.
    Itt azért látom, hogy nem tudok majd teljesen magicka/ranged lenni, de az nem baj, gyakorlok a kisebb ellenféleken, mert ezt az ellenfél körül rohangálást nagyon meg kell tanulnom, Lords of the Fallen-nél is itt buktam el az elején. :DDD
    Van egy tőröm (vagyis 2), Mail Breaker, de nem tudom a kettőt egyszerre felszerelni. A pajzs helyére nem tudom feltenni. Valamit rosszul csinálok vagy ez egy class restriction?
    Gondolom pajzs nélkül nincs block?

    #7366 persil

    2. Akkor ezeket betehetem a storage boxba a bonfire menüben? Ezek szerint nincs korlátozás fegyverekre a classok között?

    3. Találtam erre 2 videót is, időbélyeges, pár másodperccel előrébb indítom.
    Ez 9:29-től boostnak hívja [link]
    Ez pedig 3:30-tól buffnak [link]

    4. Közben utánaolvastam, a staff catalyst-nek kell, így már értem.

    6. Találtam sok guide-ot, az már látszik, hogy a pontokat majd hová kell pakolnom. Most próbálom megtalálni a ritmust. Szerencsére már nem pánik nyomkodok, (bár a tegnapi 3 órás küzdelemben volt olyan is :DDD) a roll dodge-ra a megfelelő időzítést kell még megtanulnom valahogy. Minden ellenfél másképpen csap utánam, amit az egyiknél megúszok, az a másiknál nem működik. Ahogy észrevettem magamon rutinból próbáltam játszani. De bennem van 5 év The Elder Scrolls Online, szóval csak vissza kell szoknom és most kivételesen kontrolleren, amit még szintén szokok, pláne a lockolt kameranézetet roll dodge után, amikor 180 fokot visszafordul minden irány. :DDD
    Most még csak a High Wall of Lothric helyen vagyok és ott a környéken bóklászom, próbálok tanulni és jobb lenni és közben úgy játszani, hogy tudjak pontokat venni.

Új hozzászólás Aktív témák