Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    válasz MageRG #7775 üzenetére

    Jaja, most már működik az igazi fast travel :D Délután jártam a boss duónál... Eddig ez volt a legundorítóbb bossfight a játékban, ócska unfair szar volt. Első három próbálkozás alkalmával egyikbe se tudtam még csak beleütni sem, mert már a ködfal után egyből belémállította a lándzsáját Ondóstein vagy rámküldte a villámszarját. Bár a kedvencem az volt, amikor közrefogtak, staggerelt az egyik, mire felálltam és véget ért az i-frame, a másik hitboxa is eltalált, stagger megint. Két ilyen után ezzel nehéz mit kezdeni. Végül felvettem Havel armorját, hogy nehezebben legyek staggered, a dagit kivéreztettem az uchigatanával, a másik jómadarat meg előpörköltem pyróval, aztán fast attack / block / fast attack / block looppal sikerült lekeverni.
    Most kicsit úgy érzem, elakadtam :D New Londo Ruinsnál még a játék elején nyitottam valami shortcutot, ott még nem jártam, de OP helyszínnek tűnik, szellemboszorkányokkal találkoztam, de nem sebez rájuk a katana, WTF. Darkroot Gardensben / Basinben megint szétnéztem, de szerintem ez már ki lett pucolva (Sif, Hydra leölve). Az egyik várban találtam egy kövér macskát, de az csak covenantba vett be, questet nem adott. Van még a katakomba, ahol nem jártam, de ott meg a csontvázak újraélednek. Futok még egy kört az eddigi helyszíneken, hátha kimaradt valami.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák