Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    Anor Londóból tegnap valami teljesen más helyre keveredtem el, interaktáltam egy festménnyel. Priscilla volt a boss a végén, talán az első boss volt, akivel szenvedtem, ez a láthatatlanná váló képessége elég idegesítő. Lekaszabolt vagy ötször, mire észrevettem, hogy a lábnyoma ott marad a hóban, szóval lehet látni, hogy hova fog jönni. Az Elden Ringben jókat nevettem azon, hogy a batár nagy nyílvesszők még percekig merednek ki a testedből, szóval out of the box megpróbáltam nyílvesszővel lövöldözni, és láss csodát, a belé fúródott nyílvessző nem válik láthatatlanná :D Onnantól kezdve relatíve könnyű volt trackelni, hogy mit csinál, plusz a fireballt se nagyon szerette.

    Szerintem túl vagyok a hírhedt íjász gerendán is - a 2 szárnyas démon után van egy gerenda, ahol két íjász lövöldöz, de relatíve védve vagy a korlát miatt, aztán oszlop, utána pedig még egy gerenda ahol két íjász lövöldöz, jobbra pedig az egyiket közelharcba is kell kapnod, hogy tovább tudj menni. Kicsit vicces, hogy ilyen siege weapon szintű szigonyokat lövöldöznek abból az íjból :D Kellett egy-két próbálkozás, meg egy szintnyi soul megint ment a levesbe, de most már egy másik bonfire-nél chillelek Solaire-rel.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák