Új hozzászólás Aktív témák

  • Tasunkó

    senior tag

    válasz Bad Pritt #7765 üzenetére

    Szerintem általában túlparázzák, és amiatt rontják el, más magyarázat nincsen. Asszem a jobbrafordulást is úgy csinálod hogy nem torpansz meg akkor szembemenve is a hátad mögé lő, és nem sprintelve szaladni csak sima galopp, de pontosan nem emlékszem, mert közben gyakorlotabb lettem, és már nem tartom magam a recepthez és jobbrafordulás után olykor bukfencezek előre ha fontosnak látom, onnantól meg ha ragaszkodsz hogy nincs pajzsod akkor koncentrálni kell a parryra, de a pajzsnál ha kicsit hátrébb csúszol, lehet előveszi az íjat, és akkor a pajzsolás miatt lelök a nyíl(vagynem), szóval ott már bevariálódhat, úgyhogy jó közel kell lenni hozzá, de csak kardjuk van , azokat könnyű parryzni. De ki is lehet csalni, hogy a hátad mögött egyenes legyen a párkány, ne a fordulóban, akkor tuti nem lök le, de azt már csalásnak éreztem, mert akkor pláne pajzzsal bármeddig lehet ott a párkányon sütkérezni. Erős fegyverrel egy parry meg 1-2 csapást besózok valahogy, de a két parry az nagyjából tuti.

    [ Szerkesztve ]

    Kérek egy számot a jútútú

Új hozzászólás Aktív témák