Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz juliensorel #6634 üzenetére

    Így már értem, persze egy CP2077 fórumon nem kell állandóan oda kilyukadni, hogy na de bezzeg ehhez képest mennyivel fajsúlyosabb problémák léteznek. A srác összegezve leírta a véleményét, hogy jókat röhög a sok picsogó és fenyegetőző emberen, és nagyon gáz hogy kb ennyi az életük, hogy nézik a naptárat és bombázzák a fejlesztőket, ha 3 hetet csúszik a várva várt játékuk. Szerintem is nagyon gáz, és akartlanul is eszébe jut az embernek még egy gaming fórumon is, hogy komolyan ez a legnagyobb probléma??? Egyébként nem ez stresszeli a lazulni vágyó embereket, majd a CP2077 fogja hard fokozaton a kegyetlen játékmenettel, az 1-2ezer oldalnyi szöveg anyagával és a disztópikus környezettel :DDD

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz juliensorel #6634 üzenetére

    Nem rád gondolt úgy érzem, hanem a CDPR fejlesztőit halálosan megfenyegető agyhalottakra.
    Én sem érzem helyén valónak az olyan kritikát, ahol egy nagyobb problémára hivatkozva bagatelizálnak egy kisebbet. Azzal együtt, hogy számomra is nehezen érthető, ha valaki egy játék miatt szélsőséges mértékben képes felizgatni magát, akár csúszás miatt, akár mert nem azt kapta amit elvárt. Egy normális szintű csalódottság viszont teljesen érthető.

    andor80
    A covid jelentős probléma amit komolyan kell venni, de a játékok pont azt a célt -is- szolgálják, hogy az ilyen fajsúlyos kérdésekről kicsit eltereljék a figyelmet, nem véletlenül a szórakoztató ipar része a játékfejlesztés/kiadás is. Szükség van a mentális kikapcsolódásra is, nem lehet állandóan a világ dolgain rágódni (ami nem egyenlő a teljes közéleti inaktivitással).

    Szóval ne oltogassuk egymást azon az alapon, hogy vannak nagyobb problémák is. Mert ilyen hozáállással semmi mással nem lehetne foglalkozni, mint a világ szörnyűségeinek hosszú sorával, elvégre, mindig lesznek súlyosabb helyzetek a sajátunkénál, ha pont nem a Covid, akkor majd valami más. Szóval ez a CP2077 topik, itt nyugodtan ki lehet fejezni a csalódottságot, amíg az kulturált hangnemben történik.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák