Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz freeknight #31284 üzenetére

    :R

    Na kozben atalakitottam, es ugy nez ki most mar oke.

    295 pont van, szoval ha 315 lenne mint neked, menne ki a kereznikov es jonne helyette a pain editor a subdermal armor helyett (integumentary system). kereznikov nem kell, de semmi mas ertelmes nem fert be, talan a heal-on-kill lehet meg jo megoldas.

    ami trukk, hogy gyakorlatilag a para bellum / bionic joints / epimorphic skeleton (skeleton) az integumentary systemmel iszonyatosan megtolja a vedelmet. biomonitor vedelmet fokozza, frontal cortexen az axolotl iszonyatosan draga, cserebe az apogee sandevistannal gyakorlatilag folyamatosan van lassitasom.

    fegyvernek a breaktrough mellett most a sparkyval kiserletezem. plusz cuccokat upgradeltem, eleg sok headshot bonuszom lett, amivel szepen atleptem a tresholdot, hogy eleg 1-3 loves a sniperbol. mondjuk ez itt foleg egy elszurt sniper build amit at kene specelnem, mert nagyon sok pont van kozelharcon (tailwind + slaughterhouse is megvan, plusz style over substance ami tokfolosleges), amirol atszoktam amikor nem birta a vedelem.

    btw shinobi utolso pontja ad 30 crit chanceot sandevistan mellett, szoval azzal nem biztos, hogy kell az iconic face.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák