Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz bélanéni #6162 üzenetére

    Annak értelmezed a hozzáállásomat, aminek szeretnéd, az én szemszögemből ez az, hogy mindig mindenkinek rengeteg dolog van elnézve, itt meg ami az utóbbi időben megy marketing néven, az kicsit más, és nem én helyezem a terméket, a fenyegetést kapott fejlesztők elé, hanem a CDPR, ezt ne feledjük, onnan nem vállalja fel senki, az abszolút felelősséget, na ezzel soha nem értettem egyet. Emlékezzünk vissza a hét elejére a Porsche spoileres képre, arra volt eszük, olyan szöveggel feldobni, hogy hatalmas spoiler, és jöttek a képek a 30 éves kocsiról, de megmondani a frankót meg derogál, és akkor most meg kéne lepődni az ilyen emaileken üzeneteken, amik valószínűleg a Föld nyugati oldaláról jönnek, ahol ezen nem lepődnek meg, én már leírtam sokszor, hogy mi lett volna a megoldás, még egyszer leírom megint, a korrekt kommunikáció, ami nem átcseszés a palánkon.
    Tényleg nem akarok tovább offolni, mert nem kapcsolódik a játékhoz szorosan, csak a csodálatosan generált hypehoz, így részemről nyilvánosan ebben a topikban ez a téma ennyi, máshol folytathatjuk ha szeretnéd, vagy privátban. :R

    velizare

    Nekem tökmindegy ki, álljon ki valaki, aki főnöknek vagy vezetőnek érzi magát, vállalja fel ezt az egészet, amit generáltak a hypeal, és a sok a kamuval, és akkor az az egy ember fog csak ilyeneket kapni, nem az összes ismertebb fejlesztő. A többit privátban, vagy egy másik topikban, mert szarrá offolom a topikot. :R

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák