Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz Peace #6116 üzenetére

    Igen, pontosan ezt éreztem én is az első 2 alkalommal: amikor a városba értem, utána 1-2 óra múlva feladtam. Igen, Az elején van egy rövid tutorial 2 csatával, utána a város jó sok hallgatni/olvasnivalóval, kb kapsz 30 quest-et. Itt ízlelgetni kell a dolgokat, és nem beszélve a kb 100-150 tárgyról amit felveszel / megveszel / ellopsz (én főleg az első és az utolsó). DE, ha ezen túllendülsz (bár érdekes, az első 2 nekifutáshoz képest most ezt is kimondottan élveztem), akkor beindul a dolog. Baromi érdekes ez a nyomozásos sztori, meg ami még mellé jön. Pedig én se vagyok az a hardcore gamer, de komolyan nem tudom letenni és életem egyik leghangulatosabb game-je. Csak idő és kitartás kell 8-10 óra erejéig. Utána véged :DDD

    Állítólag a W3-at a játékosok 80%-a feladta az első vagy második kisebb területen. Hát ahhoz képest ennek az első 8-10 órája 10x-es töménységű. De kib... jó :DDD de akinek nincs elég szabadideje, ne kezdjen bele. Nekem 2014 óta nem volt, most több van hála a Magasságosnak. Nagyon tetszik a játék és a mögötte lévő rendszer mélysége, szinte végtelen a lehetőség. A csaták..... 😍 estig tudnék áradozni. De kitanulható, és nagyon nagyon élvezhető.

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák