Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    Nagy nehezen nekem is elindult a game. Vannak apróbb furcsaságok. A szobámban nem tudom kikapcsolni a rádiót...amiből valamiért 90%-ban az egyetlen olyan dal szól, amit ki nem állhatok (Chippin’ In) :D Úgyhogy sokat nem leszek otthon. Az elején, amikor Jackie-vel megyünk aát a lezárt hídon, szakad az eső (ami nekem most kicsit túl lett tolva, olyan mintha zuhanyoznának bolygó szinten), de az eső áthullik az egyébként fedett részeken is, az pedig külön vicces volt, ahogy a rendőr csaj kedélyesen beszélget a gyakorlatilag özönvíz szerű esőben. :D Aztán a transmog is fura. Működik, meg minden, de amikor lefeküdtem aludni, ébredés után a statos cucc látszott rajtam, nem a transmog-os. Újra rányomtam, akkor megjavult és azóta jó. A grafika szerintem szebb lett, még úgy is, hogy sajnos nincs 4xxx GPU-m egyelőre, így nem minden fícsör megy ugyebár.
    Perk rendszer sokkal jobban tetszik így, már amennyit eddig láttam belőle.

    Újat kezdtem végül. A PL-t felajánlja így is. Sajnos a modoknak annyi, bár ez várható volt és nem is baj, a PL-t vanillában szeretném játszani. Csak a hétvégén tudok jobban elmélyedni benne, de biztató nagyon!

    rup1u5
    :DDD Van itt movie kuttúra kérem... :)

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák