Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Cifu #1629 üzenetére

    "A "botrány" most éppen abból áll, hogy immár nincs férfi / nő opció"
    Nincs botrány, ez egyszerűen csak szánalmas. Persze már az is az volt, amikor az amúgy közkedvelt community managerüket kirúgták egy twitter üzenet miatt ("véletlenül" ugyanebben a témakörben történt a "baleset"). Tudom, ez most a főtéma, kis túlzással hamarabb kerül szóba egy új játék kapcsán, mint hogy az ember egyáltalán megtudná, hogy miről is szól a játék. Lehetne erről napokig beszélni/találgatni, hogy miért gyűrűzik be ez a téma a mindennapokba (egyelőre az USA-ban, Kanadában főleg, de halad szépen errefelé is) a különböző médiumokon keresztül, hogy minek az eredménye/előzménye ez, meg milyen irányba halad a világ. Én továbbra is csak szánalmasnak tartom ezt a hozzáállást, amit a nagyobb cégek tanúsítanak annak érdekében, hogy annak a 2374 egy kézben lévő médiumnak (nemrég láttam is erről egy videót, ami a Kotaku, Polygon, Resetera és a hasonló trágyadombok közötti céges kapcsolatokról ír) megfeleljenek, ami szinte másról sem cikkez, csak a nemi identitásról és a szexuális orientációról "gamer sajtó" címen.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák