Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    Sziasztok

    Gondolkodom a játék megvételén, de elnézve a teszteket, úgy látom nem az igazi még. Szerintetek PC-re jönnek még patchek, amik érdemben javítják a teljesítményt? Nem pár %-ra gondolok, hanem 10-20-30. Tudom elég optimista, de volt nem egy olyan játék korábban, ahol egy-két ini. fájlból is sokat lehetett nyerni launch után közvetlenül, aztán később patch formájában alapból tudta a játék. Vagy van-e olyan teljesítménygyilkos beállítás,amit felesleges bekapcsolni.

    Ryzen 3600/2060/16GB RAM/SSD-s gépen szeretném majd játszani, a monitor 3440x1440. Annyi gondolom esélytelen, de 2560x1080 minimum kellene fix 60 fps mellett. És esetleg arra rásegíteni DLSS-sel (sose próbáltam). Vagy 3440x1440 és resolution scalingnél egy köztes érték 1080p-hez? High szint lenne a cél, ultra nem feltétlen kell. RT nélkül.

    Illetve olvasom, hogy a jelenlegi konzolok portja pocsék lett, nem lep meg. Vajon mennyire prioritás emellett a PC verzió javítása a következő 1-2 hónapban? Gondolom most az lesz az első, hogy legalább a játszható szintet elérjék a konzolokon (720p-900p/20-30fps a PS4en pl elég siralmas).

    Bocsi, ha ez ki lett tárgyalva már, spoilerek miatt nem akartam nagyon visszaolvasni.

Új hozzászólás Aktív témák