Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    Sziasztok, gyarapítom a hozzászólásokat én is :)

    Teljesítmény: én egy 1070Ti kopp oc-n egyelőre elégedett vagyok vele, 1080p medium 60-80 fps. Érdemes a display (vagy mi) alatt borderless windowed-ről fullscreen-re állítani, az is néhány plusz FPS. TW3-nál is ez volt, nemtudom miért az a default...
    Adaptív felbontást kisebb VGA-n be lehet kapcsolni, 70-80% minimum, kicsit homályosabb tőle, kevesebb részlet, de pixeles vagy kockás nem lesz. MOCSKOS jól néz ki mediumon is, várost nagyon eltalálták. Ez tényleg egy megapolisz. Processzort nem sokat használ, amin meg is lepődtem, i7 9700 50-60%on pörög - TW3ban néha kiakad Novigradban még a 8 mag is :)

    Gyári gépigény nagyon jóindulatú volt. RTX2060 / GTX 1080 alatt érdemes lowon hagyni, ha vkinek fontos h fluid legyen - mocsok jól néz ki úgy is.

    Sztori egyelőre jó, sokat még nem játszottam vele...bugok nincsenek még. Legnagyobb gondom az irányítás testreszabása nekem is, minden restart után a defaulton indul, stb....ezt is mókolni kell majd, amihez sok kedvem nincs...pedig vagyunk páran, akiknek sajnos eü okokból sem megfelelő a gyári kiosztás...

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák