Új hozzászólás Aktív témák

  • hothead2

    tag

    Kezdem nagyon UTÁLNI ezt a nyomorult programot. 3500 aranyat áldoztam egy bezúzandó Ferrari 488-asért, hogy adjon végre Stage 6 parts-ot hozzá. Bezúztam és adott hét fusion partot amiből kb 4-et tudtam hasznosítani. Ráadásul Live-on is egyre jobban aláznak. :O Már kis híján arra fanyalodtam, hogy aranyat vegyek, hogy lenem némi esélyem Stage 6-os parts-okra, de lényegében 28000 huf-ért kapnék 16500 aranyat én meg egy forintot nem fordítok erre az állandóan betoyo programra. Kis öröm az ürömben, hogy van nagyjából 8000 huf értékű bronz és ezüst kulcsom, amit gyűjtöttem. Ja és újabb programhibákba futottam. Nincs solo leaderboard-om, mikor megnéztem mi az a wildcard az infójára "kattintva" bevitt a crew garázsba és teljes fagyás semmire nem reagált. Volt még egy csak rövid az eszem. Na míg újra ellenőriztem amit írtam eszembe jutott. Néhány futam után, a kezdőképernyőn (a garázsomban) utoljára használt autó képe eltűnik, ki van írva róla minden adat csak hűlt helyét találom, majdnem hívtam a rendőrséget autólopás miatt. És még egy Live Race-en néha keréktelen autók ellen versenyzek. Nyomott már le három kerekű Chiron és lebegő McLaren. Ja és van egy új McLaren, 675 vagy ilyesmi. Azt adta dalybattle-ba csak ötször kellet nekifutnom, hogy legyőzzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák