Új hozzászólás Aktív témák

  • hothead2

    tag

    Na 22-23 óra között nekem is frissített kérés nélkül. Tapasztalatok hasonlóak. Live Race-en kb 10-ből 2-3 alkalommal sikerül összekapcsolódni másokkal. A bot ellenfelek LaFerrariról Huricán LB-re változtak. A futamaim részideje, 0,1-0,2-del romlottak. Volt egy érdekes bug live race-n. CSR2 logós töltőképernyő nélkül jött be a futam, egyből a rajt képernyővel. Rajt procedúra normálisan lement 3..2..1.. elstartoltam, az ellenfelem és az én autóm is kifutott a képernyőről, innen nem láttam őket fordulatszámmérő pörög elváltogatom a fokozatokat a képernyő tetején fut mind a két csík, de a háttér nem változott semmit, végig a rajt kaput mutatta, majd kiírta, hogy vesztettem és az eredményeket. Másik dolog eddig a 488-as Ferrarim RP pontjai 703+861vagy valahol itt körül volt most 703+777-re csökkent. A fusion partok száma, és a kocsi értéke nem változott, és a tuning beállítások sem. Legújabb jelenség, vettem pár kocsit bezúzásra. Most érkezett meg a Bmw 235-öm és egyből gomb nyomkodás nélkül felajánlotta, hogy bezúzza 10.000-ért. Ja és állandóan kiakarná kapcsolni a képernyőt annyit kel sokszor várni, hogy már elkezd halványítani, annyira nem akarnak az összekapcsolódások sikerülni. Egyenlőre ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák