Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigilante

    őstag

    válasz kem #1235 üzenetére

    Coinbase se jobb. Én tegnap momentán belépni nem tudtam, mert az SMS megerősítő kódot b@szta kiküldeni. Persze ma már működött. Értem én, hogy tegnap brutál forgalom lehetett és ezért sz@rta össze magát a rendszer, de ez azért elég kellemetlen. :(((

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

  • Patry0t

    tag

    válasz kem #1235 üzenetére

    Bitfinex az olyan mint a Bittrex, hogy csak kriptót kriptóra tudsz váltani, vagy olyan mint a Kraken, hogy lehet fiatra is? Csak mert Kraken alternatívát keresek én is.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz kem #1235 üzenetére

    Nem is tudom hova lehet menekülni. Én az utóbbi időben a BitMEX-et ajánlottam bőszen mindenkinek, imádtam, de az utóbbi hetekben megutáltam.

    Nem gyanúsítgatni akarom őket, de tegnap pont úgy nézett ki kívülről, mint ha a "ház" nyelné le a különbözetet az elcsalt idő alatt, míg látszólag "csak" lagol minden (véletlenül pont mindenkinek a legszarabb áron sikerül végrehajtani a tranzakciót, mikor végre túllódul a rendszer a terhelésen). Arról nem is beszélve, hogy a lag már önmagában pánikot kelt és nagyon veszélyes (ugye a rémtörténetek, mikor valaki többször nyomja meg a gombot és nem látja, de hatalmasra hizlalt vakon egy pozíciót, ez nagyon kemény lehet olyan helyen, ahol ilyen nagy a hitelkeret).

    Az pedig már nem a MEX hibája, de azon is sikerült rosszul járnom, ahogy most a futures piacuk viselkedik (de az OKC futures is hasonló most, és lehet rá racionális magyarázatot spekulálni, szóval ez nem annyira alufóliasisak téma, hogy "csúnya MEX", de érzelmileg elcsigáz, ha ez így mind egyszerre dolgozik az ember ellen, és sikerül konkrétan veszítenie úgy, hogy jó előrejelzése volt, és tudta is mit kellett volna csinálnia kiszámíthatóbb, és megszokotthoz hasonlóbb körülmények közt, amivel sokat nyerhetett volna, ha nem dolgozik ellene a "ház" is, épp elég a többi spekuláns és a saját hibáink...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák