Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz nyogo83 #4304 üzenetére

    Egyetlen aradozo kommentet sem olvastal tolem, szoval ne ferdits, kosz. Az megint mas kerdes, hogy belinkeltem olyan dolgot, hogy a kraken-en mar van XLM - EUR / USD illetve a revolut-on XRP, bar pontosan ugyan igy belinkeltem azt is, amikor a revolut-on lett BTC. Szoval ez igy fail...

    Amit lehuztam az az Litepay, amiben az egvilagon nem volt semmi vilagmegvalto dolog, mivel egy mar regota letezo dolog, csak epp most mar van direkt LTC kartya is, hurra.

    (#4305) htc07 : Persze, mindentol vonatkoztassunk el, ami nem teged tamaszt ala.. LOL. Egyebkent nem attol lesz crypto valami, hogy decentralizalt (mellesleg a BTC sem decentralizalt). ez csak a szokasos cryptoanarhista hulyeseg. Vicces, hogy az LTC-t hozod fel, amirol mar tobbszor is kijelentettem, hogy az egvilagon nincs semmi ertelme, mert az valoban pontosan lekoveti a BTC chart-ot. Semmi ujdongas es semmi hir az LTC-vel kapcsolatban mar lassan 4 honapja. Nem igazan jon ossze ez a ferdites dolog ma sracok...

    (#4306) Dexar007 : Oke, utoljara linkelem, mert ez a hazudozas mar a szanalmas kategoriat surolja. A BTC mar reg zuhant amig az emlitett coinok meg majd 3 hetig novekedtek. Sirt is mindenki ezerrel reddit-en meg itt is



    Kered-e a kozonseg segitseget a chartok megertesehez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák