Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Mezcal #24459 üzenetére

    Mi béta van az overwatchon könyörgöm? Több mint egy éve van nekem is (előttem pedig már jóval hamarabb kint volt).

    Nem rossz dolog kétségtelenül, de ha komolyan vennék magukat akkor esea szintű megoldást tolnának a nép segge alá. Ez kb így alig ér valamit.

    Arról nem is szólva, hogy egy okosan használt esp-t/wh-t, esetleg triggelt aimot (nem összekeverendő a triggerbottal) marhára nem lehet kiszúrni 10 perc alatt. A latency befolyásolásról és egyéb nyalánkságokról nem is szólva. Egy recoil módosítást pedig képtelenség kiszúrni, kivéve ha nagyon idióta módon használja valaki.

    Azt meg ugyan meséld már el mégis honnan tudod, hogy mekkora az overwatch pontod? :DDD
    Ha megnyugtat ha végzek egy demoval, akkor inventory-main menu switch és máris ott az új demo. :U :P

    hint: 1.4-1.5-ön edződött a szemem. Igen öreg róka vagyok már és GO-ba is pörgött rendesen. Egyeske, ketteske. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz Mezcal #24459 üzenetére

    "Nagyon jól ki lehet szűrni a csalókat, csak megfelelő tudás kell hozzá, ezért van az, hogy csak tapasztalt CS-és lehet őrség tag."

    150 nyert meccs kell hozzá, tapasztalt játékosok nem itt kezdődnek.

    "Az aimost meg elég könnyű megkülönböztetni a kiváló lövésztől, a WH-t nehezebb, főleg ha megpróbálja leplezni, de úgy is lebukik.Nekem elég magas az őrség pontszámom, vagyis biztos jól ítélek a végén. Kb 10 mp-cenként kapok újabb demot."

    Milyen kár, hogy nemcsak aimot meg wh-t készítenek ezek a kedves programírók. Annyiszor kapsz újabb esetet, ahányszor elindítod a játékot. Semmi köze ahhoz, hogy te egész nap ezzel szórakozol-e.

    Még egyszer mondom, szart sem ér ez az egész rendszer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák