Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szulita28

    senior tag

    válasz Logan1212 #11 üzenetére

    Köszi az infókat! Közben megvettem, beállítottam, használom. Galaxy Tab2-höz képest (nagyjából ugyanúgy telepakolva) élmény vele "dolgozni", gyorsan süvít.
    Neked előfordult az, h elfelejtette a beállított csengőhangokat? Fél nap után is jelentkezett már, ill. egyszer észrevétlenül újraindította magát (és várt a SIM megadására).
    Korábbi Samsungjaim is csinálták ezt, gondolom, inkább Android betegség. Neked jelentkeztek ilyenek?
    Nekem 16 GB-os kártyám van, betettem, megy. Nem is kell több.
    Más. Ha jól számolom, a kijelző mindösszesen 4x4-es mátrixú, azaz ennyi alkalmazást tudok kirakni egy lapra. Ezen nem lehet állítani? Kicsit kevésnek érzem, főleg úgy, h pl. a Gmail modulját kirakva b@szottnagy betűkkel jelenik meg, ergo kisebb is elég lenne (a menüben állítható betűméret erre nem hat, bár mintha rémlene, h a Gmail-nél is lehet állítani betűméretet, de azt meg nem találom). De úgy alapvetően minden widget nagyobb, mint kellene, mintha nagyot látókra lenne állítva.
    Bezzeg a lezárt képernyőre történő egyedi tulajdonosi kiírás meg olyan kicsi, h semmit nem látni belőle. :O Szóval lehet vhol ezeket méretezni, van ötleted?

    [ Szerkesztve ]

    Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

Új hozzászólás Aktív témák