Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    válasz Satariaaa #4471 üzenetére

    És egyébként, ha már eleve ilyen első osztályú mentalitással indít egy admin, egy csoportban, az már eleve beszédes. Többet mond minden szónál :D
    Tőlem bármilyen faszságot kérdeznek, rögtön segítek, még akkor is, ha már 40szer leírtam, mert nem a szép szemem, meg az elért coc eredményem miatt lettem admin, hanem azért, mert aktív vagyok és segítőkész. Ez lenne szerintem egy admin feladata (úgy mondom, hogy én is az volnék, tehát nem csak gondolom).
    De mondom, amúgy nagy betegágy ez a CoC ilyen színten, mert nagyon sokan hiszik, hogy a megnyert warok és az elért szintektől különb emberek a többinél, pedig ez hatalmas nagy tévedés... Ez csak egy ócska mobilos játék :D :D :D
    Amúgy meg tényleg a jóistennek hála, hogy így alakult, mert aztán oda kitettem volna a kis elképzelésem, szerintem atomjaira oltottak volna... Moderáció nélkül. Ha meg válaszként ízekre szedem az illetőt, akkor engem csapnak ki... Meg telebombázta volna a 8-10 éves srácok "Milyen a falum?" kérdéseivel az idővonalamat a csoport, ami megint a színvonalat hozza előtérbe :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz Satariaaa #4471 üzenetére

    Igen sajnos van igazság abban amit írtál, a klánszintek miatt az új klánoknak nagyon nehéz. Egyébként azelőtt a cw győzelmek száma okozta ugyanezt...

    A csoportról: nagyon vicces ötéves oltások vannak benne, egyébként tényleg egy állatkert... Az információs csoportnak nincs túl sok értelme, kb csak frissítésekről van szó. Pedig van pár dolog ami még érdekelne azon kívül, de nem loot/béna támadás/silveres algokari képe etc. A Clash Royale csoporttól ugyanezt tudom mondani. Aki pedig nem tud magának összerakni egy jó paklit, az játsszon mással.

    Kóc: ez érdekes, amit leírtál. Nekem kicsit más jött le a videókból, illetve privátban is beszéltem vele. De nem értem, hogy a privát szerver miért csalás??? (A válasz: "Ez tisztán jogi kérdés.")

    Empir: ő is coc talk tag, de rajta jobban meglepődtem: szerinte nincs az az ember, aki th9-et nyuszi nélkül 3 csillagozni tudna -.- ... (Nyilván egy jó bázist. Azaz a Onehive egy csaló klán.) Illetve amikor don vano ikarus a phoenix hungaryban volt (a VaRon nevű karakterével), akkor történt ott egy enyhe incidens: a 444 Academynek volt egy bázisgyűjteménye, amit ellopott a ph (persze kiderült a végén, hogy nem az övék volt - de lehetett volna...). Don akkor az Academyben volt, így megpróbálta lezavarni az ügyet - ami csak azon múlt volna, hogy mindenki törli a képeket, leveszik a posztot a kláncsoportból stb... (de persze kiderült, egy másik gyűjtemény volt a "lopott", mint már írtam). A végén Empir kirúgta VaRont (2. legjobb hűséges th9...), mondván, hogy nem kell nekik kém, és megvannak a bázisok nélkül is, de le vannak mentve, biztos ami biztos.

    Holott Varon előbb volt a phban, mint don az Academyben... (Egy ember, két karakter.) Utána Empir nem ment mvmre, nehogy kinevessék a támadásai miatt. Sebaj... Vannak érdekes történetek.

    Ha már úgy is donnál tartunk, van neki egy kisklánja, a 42. paragrafus (és nem kassza -.-). Eddig hibátlan mérleggel reklámozta magát, de az sp lebuktatta: volt egy döntetlenje. Ilyen az élet :C

    Ha már itt tartunk, akkor csedben megjegyzem, lassan 10-es szintű lesz a ClashWithZsomac. Még kb egy nap 18 óra :))

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák