Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #3938 üzenetére

    hát nekem most nem az igazi ultra té szóval most hagyom mert felbaxott tegnap -1200 trofi 4 attackból.
    jo hát ahhoz hogy 4-5 spell.t ledobálj irto sok elxiirnek kellv isszajönnie mert máskép vesztességes vagy. meg gondolom akkro boostolod is ha nem akarsz 2 órát várni egy attackra.na mega heroes is alszik addig. avgy ki-be lépsz ugyis a th.dat ütik csak le?

    szerinted master2be van ilyen falu? nincs... :C :))
    irto unalmas 50-100akat nextelgetni.. :( undorito megutáltatja magát a játék. megy neki a tököm full th10nek.

    hehe hát akkor vegyél egy tabot... :DDD nekem jo az 5 coll de kicsinek érzem már... :DD

    jó van pár hc klánt de azért a angyátlag nem ez sajnos.
    én sem a cw sem a loot miatt nem akarom de sjanos kell min 20asig... :O egyenlőre a laborba is van mit huzni darkból.
    sőt rájöttem ha a rengést prferálom akkor azt is huzni kell mer toks áttöri falat 4 de max lvl.en kiszedi az infit is. ;]

    igen igen láttam lvl5 villám+1 rengést a kisfalun most csinálóm. azért rage alatt a sarik faják. de th8on irto kevés a hely az értelems gowiwi seregnek.

    jó hát akkor mi más liga vagyunk azért max 2 hónapja vagyok th10.vagy annyi se. én tavaly ilyenkor kezdtem a játékot. ;)

    én is ezért léptem emrt nem azért vettem gem.et hogy álljon az 5 builder. loot cw nehezebb de bele lehet jönni. azért 2* hozható lvl15ös hösökkel is. csak okosan kell.
    de láttam már 10/10zel is 3* ot th10en jó az malac volt..de szép volt....
    25/25tel simán sanszos vagy 3*ra....
    akkor neki kell állni darkozni azért nekem ennyire nem jön ám...

    nem tudom most jobban élvezem a th8 közepi támadásokat.szerintme amugy a játék csúcspontja aza th9 az a legjobb. ott van haderő van védelem .és irto jo lootok alázások vannak. nem kell erőlködni ilyen 3-4-5 spell.el max 2 de inkább 1 vagy annyi se.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák