Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #3933 üzenetére

    én nem tudok hozzászokni...
    a bk gyakorlatilag egy fél golem vagy egy pekkaként funkcionál megy előre és amig nem ölik le addig az aq tisztit mögötte....
    az aq nélkül meg lehetetlen a kulcs védelmi épületeket leszedni egy lootfalun.
    általában a dark 2/3át ő hozza le...

    nekem 16/15 és tököm kivan cw.n nem ahzsnálható félkarú vagy..ezért nem is huzom megvárom az update.t hátha berakják hazsnálható legyne cw.n sokan kérik nem igaz nem figyelnek erre oda mega day night mod is faxa lenne.
    én is gowiwi.vel megyek most tapasztalgatom ki miből mennyit.
    az infik és a golem gyenge rombolása miatt viszek 5-6 gigi7et is. kérek egy golem5öt. viszek egy + négyest.
    hogy a golem ne halljon le és a wizik ne legyenek veszélyben mivel gyors és rage alatt pusztit >>valkyrie3 * 4.
    bosziból én ugy tapasztaltam vagy 4et vigyek vagy semmit ha kevesebbet viszek 2-3 kevés csonti lesz a pályán nem fogja a védelmet és a witchet leszedia bow vagy az archer.

    wiziből 15-17et viszek 2 cspatba küldöm be őket a gb.k miatt. de a cc.t általában 3-4 wizi karöltve az aq.val bk.val netán életbe maradt valkyrievel hozza le.a boszik meg körbe.ez a taktik.
    de sajnos ha rengés nem ugy szedi ki a falat mert általában figyelnek rá 8-9 távolság legyen 3 fal között akkor van fail.
    vagy ha a gb nem ott van ahova sejtem. szerencsére eddig 5/1 th10et rontottam el.

    kivi leszek mit mondasz de matek szerint lofaxt javul látványos nagyon aza rózsaszín golyó szikrákkal karöltve amit kilő (csak ezért huzok 2 wizitowert egyszerre :C ).-de nem sokkal jobb.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák