Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    válasz Hunmugli #4485 üzenetére

    Még egy logikus dolgot szeretnék írni! Nem hiszem, hogy engem kéne kikezdeni az energiáimmal kapcsolatban! Ostobaság volt ezt is leírnod! Tehát, ha nem bír el 7admin 6ezer embert, amiatt nem engem kéne negatív dolgokkal bombázni, hanem ki kéne nevezni még 10-15admint, akik megbízhatóak, normálisak! Vagy még többet! Az a létező legkönnyebb, hogy ülünk, a végtelenségig verjük a mellünk, hogy miénk a legnagyobb csoport és mi vagyunk a királyok, közben meg gyakorlatilag simán lehet anarchia a postoknál, amit azzal hárítunk, picit sírdolgálva, hogy dehát mi csak 7en vagyunk erre a rengeteg emberre! De érdekes, hogy a Spintires csoportba mi 5en vagyunk ezer emberre! És már 600tagnál írt az alapító, hogy kéne admin, mert nem fogja bírni! Hát igen, ő a francos nagy büszkesége mellett, mit ad isten, tudja használni az eszét is! Csak gondolom erre a coc csopiba még nem igen gondolt senki :D Van amikor állást kell foglalni minőség és mennyiség között! :D Én az előbbi híve vagyok, azért nem is vagyok tagja... Nem hiszem ám, hogy egy éves távollétemben sokat változhatott ott a színvonal! Ezek a leírások is mutatják! Amiket írsz! Nem görbe, hanem teljesen sík tükör :D

Új hozzászólás Aktív témák