Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    Nah! Új update. Kb két hónapja éledtem fel kis csipkerózsika álmomból. Mivel nagyon sokáig inaktív voltam előtte, nem tudom mit variáltak, de azt tudom, hogy 1600-1800 kupa között olyan horror lootokat találtam, hogy napi 8-10 támadással és egy boostal + a star bonus (ami szintén új volt nekem) simán megcsináltam napi 2-3 falat (a 3 miliósokat tolom) + a hősöket upgradetől upgradig húztam (mire felkelt, feküdt is vissza, vagy indult a másik, mert meg lett a nyál).
    Most nézem az ellenfeleket és kicsit olyan szaga volt a dolognak, amilyen akkor volt, mikor elmentem szunyálni annak idején. Megint szaros 60-80 ezres lootok mindenhol, minden olyannál, aki egy olcsó loot sereggel verhető lenne, ami meg normális 200-200, 300-300, esetleg horror 500-500, 600-600-as lootok megint fullos th10 és 11nél találni.
    Akkor ebbe is beletúrtak volna?
    Mert így nem hogy klán nem lesz, de úgy rakom le megint a játékot, mint a huzat...
    Vagy csak most nem jókor kerestem? Bár, visszatérésem óta egyszer nem volt ilyen. Eltűntek a 200-200, 300-300 lootok. 60-80 ezresek, 15-20 keresés után jön egy 110-120-as szánalom, kb a 25. keresésre dobott ki egy olyan horror th10 est, aminél volt 350-300-as loot, de annak még cw sereggel sem mentem volna neki, nem hogy lootolós sereggel...Mindezt most 1700 körül, ahol eddig úgy ment a szekér, hogy el nem akartam hinni...
    Visszatették volna a "régi" rendszert és megkavarták megint a loot számítást?
    Ez így nagyon fing... Így biztos, hogy nem sokáig fogom nyomni, mert ezzel nem lehet haladni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák