Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti.22

    senior tag

    válasz zone #528 üzenetére

    Fölös bármit is venni; ami a CCNA-hoz kell, azt a packet tracer is tudja, kivétel képez az eigrp titkosításához a keychain parancs. Nekem egy 2621XM-m van, de önmagában semmire sem elég, egyelőre még csak arra használtam, hogy megnézzem, hogy ha két gépet kötök rá, mi szerepel az ARP- és a MAC-táblákban router oldalon és PC oldalon.

    @f_sanyee:
    Nekem a GNS trí valahogy nem jól működik, akár telepítőset, akár portablét indítok, mindig sikerült kiakasztanom 1 perc alatt. Mondjuk nem is baj, zabálja az erőforrásokat rendesen.
    A hibám egyébként az, hogy a konzolablakokat nem hozza be bekapcsolt router esetén sem.

    @mindenki
    A GUI-val annyi a baj, hogy JAVA 6 update 5 kell neki, de mire ezt is megtalálja az ember, hogy a legfrissebb nem jó...Próbálkoztam én is ezzel az SDM-mel, fel is telepítettem (gépre, mert oda is kell), a Javát is megette maga a program, de a routerre nem sikerült rávarázsolni. Megy egy ideig a folyamatjelző, hogy másolja a fájlokat a routerre, de hibával végződik, pedig a beállítandó konfigot maga az SDM is mutatja (mármint a telepítője), még 0x2142-es nulláról indulás esetén sem múkodott.

    Jó ez az SDM (GUI) arra, hogy egy alapbeállítást megcsinálj vele, de mindenre ez sem képes, úgyhogy erősen ajánlom a konzolos parancsok begyakorlása iránti orientációt, már csak azért is, mert vizsgán egy deka GUI-s kérdés sincsen :U :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák