Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSeven

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ejj ejj ez a bites élet! Mindig tud újabb meglepetést okozni. :D
    Kicsit hosszú lesz a felvezetés, és ezért elnézést kérek mindenkitől előre is.
    Adva van egy laptop, Win XP 32 bit, SP3, amin rajta volt a CIS egy jó ideje már és abból is a legújabb verzió. A tulaj, aki egyébként jó barátom is, megvette a Vipre Premiumot a tűzfalas változatot. Megkért, hogy tegyem fel neki a CIS helyett ezt a VIPRE-t. Az alig negyed órás (sörrel együtt) folyamat majdnem "horrorba" torkollott. Programokat eltávolítani én mindig a Revo -t használom és csökkentett módban szoktam leszedni a progikat. Megtörtént az CIS eltávolítása, majd reg. tisztítás és egyebek. A Win XP Biztonsági Központja ennek ellenére úgy látja, hogy a Comodo tűzfala be van kapcsolva és aktív. Vipre Premium nem települ fel mert ütköző programot érzékel az OP. rendszeren. (gondolom a nem létező, de mégis csak ott lévő Comodot)
    Próba képpen (mert a tegnapi egész délutánom szinte ezzel ment el és eredmény nélkül) próbáltam feltelepíteni az ESS-t, de ez is kilép a telepítőből félúton. :DDD KIS -el ugyan ez a helyzet. Biztos tuti, hogy valami bent maradt a CIS-ből még. Lefuttattam a CIS saját eltávolítóját de a helyzet változatlan. Utolsó szalmaszálként gondoltam visszateszem a CIS-t és egy újabb uninstallal hátha szerencsésebb leszek majd. Hát a komplett CIS sem akar már felmenni (valami hiba üzenetet dobál fel és kilép a telepítőből) csak akkor, ha a tűzfala nélkül telepítem fel. Így felment. Na akkor jöhet egy újabb Comodo uninstall Revo-val, de a helyzet változatlan. Sima AV-k felmennek, NOD32; KAV; vagy akár a CIS de csak a tűzfala nélkül aztán ennyi. Vipre Premium nem megy fel még mindig. Sima Vipre ami "csak" AV az felmegy. :DDD

    Van valami ötlet, megoldás erre?

    Itt állok egy géppel és nem tudom feltenni rá a megvásárolt védelmet. :O

    Azt rohadtul nem szeretném, hogy egy program eltávolítása után újra rakjam a Windows-t. Ez kicsit erős lenne nem? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák